Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Print

Yayınlanan:

TechAnkara Proje Pazarı 2017, Ankara Girişim Projesi İşbirliğiyle Girişimcilerin Projelerini Ödüllendirecek!

2010 yılından bu yana düzenlenen TechAnkara Proje Pazarı bu yıl Ankara Girişim Projesi işbirliğiyle 16 Ekim 2017 Pazartesi günü ATO Congresium’da gerçekleşecek.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen Ankara Girişim Projesi, Ankara’da girişimcilik sektörünün zenginleşmesini ve girişimcilik yoluyla istihdamın artmasını hedefliyor. TechAnkara Proje Pazarı 2017, Ankara Girişim Projesi işbirliğiyle girişimcilerin projelerini ödüllendirecek.

TechAnkara Proje Pazarı 2017 kapsamında, yenilikçi projesi olan ve projesini geniş kitlelere ulaştırmak isteyen girişimcilere yönelik bir yarışma gerçekleştirilecek. Projeler yenilikçilik, ticarileşme potansiyeli, pazar potansiyeli, sosyal-çevresel fayda ve proje takımı kriterlerine göre puanlandırılacaklar. Jüri tarafından seçilecek ilk 100 proje 25 Eylül 2017 günü Ankara Kalkınma Ajansı’nın www.ankaraka.org.tr adresindeki resmi web sitesinde ve www.girisimci.ankaraka.org.tr adresindeki Ankara Kalkınma Ajansı Girişimcilik Portalı’nda ilan edilecek. İlk 100 projenin sahibine, proje pazarında etkinlik stant alanı dahil olmak üzere bütün hizmetlere ücretsiz erişim imkanı sunulacak. Bunun yanında seçilen ilk üç projeye toplam 80.000 TL’ye varan mali destek var. Bilkent Cyberpark, Gazi Teknopark, Hacettepe Teknokent, Hacettepe Teknokent, ODTÜ Teknokent ve Teknopark Ankara’dan 1 yıl boyunca ücretsiz ofis imkânı da açıklanan ödüller arasında.

Başvurular http://www.girisimci.ankaraka.org.tr/tr/auth/login adresi üzerinden yapılıyor. Proje başvuruları için son gün 11 Eylül 2017.

 

 

 

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir