Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Print

Yayınlanan:

Lonca Girişimcilik Merkezi Başvuruları Bekliyor

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından kurulan, teknoloji odaklı ve ölçeklenebilir bir iş fikrine sahip, kendisi veya ekibiyle birlikte geliştirmeye başlamış ya da geliştirebilecek tüm girişimcilerle, kendisi ve ekibiyle birlikte finansal teknolojiler üzerine projelere sahip girişimcilerin başvurduğu Lonca Girişimcilik Merkezi, teknoloji odaklı, ölçeklenebilir iş fikirlerine sahip girişimcilerin, proje fikirlerini sürdürülebilir ve hızlı bir şekilde ticari faaliyete dönüştürmelerini sağlıyor.

Her girişimci için özel mentor ve danışmanlarla projeleri faaliyete geçirmeyi kolaylaştıran Lonca Girişimcilik Merkezi,  ayrıca girişimcilere en uygun çalışma şartlarını sağlama garantisi veriyor. Kuveyt Türk’ün tecrübesiyle girişimcilerine girişimcilik ekosisteminin tüm paydaşlarıyla bir araya gelme ve onların tecrübelerinden faydalanarak bakış açılarını geliştirme fırsatını da veriyor.

Paylaşımlı ofis oluşumuna yeni bir soluk getiren Workinton ile de iş birliği yapan Lonca Girişimcilik Merkezi, bu sayede girişimcilerine Workinton’un 13 farklı lokasyonunu kullanma imkanı veriyor.

LONCA girişimcileri, her konu ile ilgili yanlarında  kendilerine özel mentorlarını bulabilecekler. Workinton işbirliği ile yürütülecek olan ve üyelerini hukuk, finans, teknoloji, muhasebe konularında uzman danışmanlarla, geçmiş dönem girişimcileri ve yatırımcılardan oluşan ekip girişimcilerin işlerini oldukça rahatlatacak.

Başvuruda bulunmak isteyen girişimcilerin tek yapması gereken ise loncagirisim.com  adresine girererek başvuruda bulunmak.

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir