Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Print

Yayınlanan:

KOSGEB’ten Kadınlara Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

Hayallerinin peşinden koşanlara yardım elini uzatarak onları ekonominin önemli parçalarından biri yapmak için uğraşan KOSGEB, kadın girişimcileri de unutmadı ve onlar için Türkiye’nin her yerinde ücretsiz uygulamalı girişimcilik kursları açıyor.

28 Ağustos’ta Malatya’da start verilecek olan eğitimler, 30 Aralık tarihinde İzmir’de yapılacak olan eğitimle son bulacak. Kursiyerlerin Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ile iş kurma ve yürütme konularında bilgi sahibi olmaları adına gerçekleşen eğitim programı, her kurs için üç günde tamamlanacak. Katılımcılar kursta, ekonominin kalkınması amacıyla girişimciliğin desteklenmesi ve başarılı işletmelerinin kurulması adına eğitimler alacak.

Kendi işini kurmak isteyen tüm kadınların katılabileceği kurslar tamamen ücretsiz olarak gerçekleşecek. Kadınların ekonomik olarak güçlenmesi, onları yaşamın her alanında daha güçlü yapacağının bilincinde olan KOSGEB, kadınların hem meslek sahibi olmaları hem de yaşamın her alanına eşit katılımları için bunun çok önemli olduğunun altını çiziyor.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ne katılmak isteyen tüm kadınlarımız, www.kosgeb.gov.tr adresini ziyaret ederek burada yer alan eğitim takviminden katılmak istedikleri tarihlerin detaylı açıklamalarını görebilirler.

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir