Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Print

Yayınlanan:

Keiretsu Forum Speed Up & Meet Up California Programı Başvuruları Başladı

Dünyanın en büyük melek yatırımcı ağlarından biri olan, Keiretsu Forum Türkiye Melek Yatırımcılık Ağı, girişimcilik ekosisteminde fark yaratacak yeni bir hızlandırma programı projesine daha imza atacak. Keiretsu Forum Speed Up & Meet Up California Programı adıyla başlayan projede belirlenen girişim projelerinin sahipleri, Türk ve Amerikalı yatırımcılarla buluşma imkanı yakalarken bir yandan da hem dünyaya nasıl açılabileceğini öğrenecekleri eğitimlere katılacak hem de müşteri görüşmelerine katılacak.

2000 yılında San Francisco’da faaliyetlerine başlayan Keiretsu Forum, 3 kıtada 52 ofisi ile dünyanın şuanda en büyük melek yatırımcı ağı olarak hayatına devam ediyor. Kurulduğu günden itibaren dünyada 2500’den fazla kayıtlı melek yatırımcısıyla 1000’den fazla girişime tam 800 milyon dolardan fazla melek yatırımın yapılmasına önayak olarak girişimcilerin hayalini gerçekleştirmelerine yardımcı oldu.

Keiretsu Forum Türkiye tarafından düzenlenen Speed Up & Meet Up California Programı, bir haftası Türkiye’de, iki haftası ise Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan Silikon Vadisi’nde gerçekleşecek olan bir hızlandırma programıdır. Programa katılmaya hak kazanan girişimler Keiretsu Forum’un Türk ve ABD’li yatırımcı üyeleri ile bire bir görüşmeler gerçekleştirip, Türkiye ve Amerika’da Yatırımcı Toplantısı ve DemoDay etkinliklerinde yatırımcı sunumları yapıp, Silikon Vadisinde yer alan şirketleri gezme imkanına sahip olacaklar. Ayrıca bu programa katılma şansına erişen girişimciler ABD ve uluslararası pazarlara açılmak için gerekli olan know-how konularında uzmanlar, iş adamları ve akademisyenler ile çalışabilecekler.

Bu hızlandırma programı ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenler info@keiretsuforum.com.tr adresine mail atarak sorularının cevaplarını bulabilirler

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir