Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Print

Yayınlanan:

Hackquarters Pioneers başvuruları için son gün 10 Eylül!

Henüz 2 yıl önce kurulmuş olmasına rağmen bugüne kadar 4000’den fazla girişimi inceleyen, bunların 500’ünden fazlasına mentörlük yapan Hackquarters, yeni girişimlerin daha kaliteli ekiplere sahip olması gerektiği inancıyla yeni bir program başlatıyor. Hackquarters Pioneers!

Hackquarters Pioneers programı ülkemizde girişimcilik faaliyetlerinin yeni yeni emeklemekten yürüme aşamasına geçtiği bugünlerde, yeni bir girişiminin en büyük ihtiyacı olan doğru ekip çalışmasına yatırım yapacağa benziyor. Hem girişimcilik ekosistemini büyütecek, hem de kendisini geliştirmek isteyenlere yardımcı olacak olan bu programla amaç, en büyüğü üniversite öğrencisi olacak şekilde 100 öğrenciye girişimcilik, teknoloji, inovasyon ve yazılım gibi çok değerli olan alanlarda çalışmak isteyenlerden ekipler oluşturmak ve onların onlara ihtiyaçları olan konularda tavsiyeler vererek, deneyim ve eğitimlere ulaştırmak.

Öğrenmenin peşini bırakmayan, problem çözmeye odaklanmış ve sorumluluk almaktan kaçmayacak olan pioneers’ların başvurularını bekleyen Hackquarters, düzenleyeceği büyük etkinliklerde bu arkadaşların yer almasına imkan sağlamakla kalmayacak, sıradaki etkinlikerin içeriklerinin ve takviminin hazırlanması işini devredecek.

Kişisel gelişim açısından oldukça önemli olan bu programa başvuru için buraya tıklamanız ve karşınıza çıkacak olan formu doldurmanız yeterli olacak. Başvurular için son tarih ise 10 Eylül.

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir