Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Print

Yayınlanan:

Fatoş Büyükkuşoğlu Güçlü Kadın Ödülüne Başvuru İçin Son Günler!

Her yıl kendi alanında başarılı olan, liderlik yeteneklerini ortaya koyan, fark yaratan kadınlara Fatoş Büyükkuşoğlu Güçlü Kadın Ödülü veren Arya Kadın Yatırım Platformu’nun bu yılki ödülleri için yapılacak başvurularda sona yaklaşıldı.

Arya Kadın Platformu kurucusu Ahu Serter ve Gamze Büyükkuşoğlu kardeşlerin annelerine ithaf ettikleri Güçlü Kadın Ödülü, 4 yıldır düzenleniyor ve tüm kadınlara cesaret veriyor. 31 Ağustos’a kadar devam eden başvurularda ise; aryawomen.com.tr adresinde yer alan başvuru formunu doldurmanız ve formun içerisinde yer alan sorulara cevap vererek, 1-2 dakikayı geçmeyecek şekilde bir video çekmeniz. Form içerisinde yer alan sorularda ise Arya Women, olağanüstü liderliğin tanımı, başvuran kişinin nasıl bir fark yaratmak istediği ve kadınlar için iş yerlerindeki en büyük zorlukların ne olduğu gibi soruların cevaplarını arıyor.

2016 yılında Fatoş Büyükkuşoğlu Güçlü Kadın Ödülü’nün sahibi olan Canan Dağdeviren, bilim dünyasında yaptığı başarılı çalışmaları ile fark yaratmıştı.  Canan Dağdeviren aldığı ödül ile 2017 yılında kız çocuklarına bir Vizyon Yaratma Bursu’nu hayata geçirmeyi planlıyor. Bu plan dahilinde her yıl farklı bölgelerden, değerli projeleri ile seçilen iki kadın öğrenci Amerika’ya götürülecek, MIT ve Harvard Üniversitesi gibi önemli kurumlarda toplantılara katılacak, araştırma gruplarıyla sohbet edecek, tecrübe ettikleri şeyleri Türkiye’de arkadaşlarıyla paylaşacak ve okul bahçesine bir ağaç dikecek.

Eğer siz de bu yılın fark yaratan kadını olmak istiyorsanız 31 Ağustos tarihine kadar başvurunuzu buraya tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir