Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Print

Yayınlanan:

BigBang’ten Bir Gecede Tam 5 Milyon TL!

Türkiye’nin girişimcilik sahnesi BigBang, bu yıl yine girişimcileri ve yatırımcıları bir araya getiriyor. 23 Kasım’da UNİQ İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikle bir gecede tam 5 Milyon TL destek verilecek.

Girişimcileri, şirketleri, yatırımcıları ve profesyonelleri bir araya getiren geniş bir ekosistem olan İTÜ Çekirdek, kimyadan elektroniğe, bilişimden biyogenetiğe kadar tüm sektörlere açık olan yeni nesil bir girişimcilik merkezi. Bu oluşumun en önemli ürünlerinden biri ise BigBang. Türkiye’nin en büyük girişimcilik etkinliklerinden biri olan İTÜ Çekirdek Big Bang’te girişimciler yatırımcıları etkilemek ve 1 Milyon TL’lik büyük ödülden pay almak için sahne alıyor. Geçen yıl gerçekleşen etkinlikte 20 girişim bir yıl sürecek olan kuluçka programına girmeye hak kazandı ve yatırımcıların desteği ile 5 milyon TL’den payına düşeni alarak hayallerini gerçekleştirmenin ilk adımını atmış oldu.

Geçtiğimiz yıl ilk defa melek yatırımcılar ve risk sermayesi şirketleri de süreç içinde yatırım kararları vererek İTÜ Çekirdek girişimcilerine daha erken aşamalardan destek olmaya başladı. Big Bang 2016’ya destek olan yatırım grupları ise TR Angels, Diffusion Capital Partners, 500 Startups, BIC Angels, Proline Ventures, Telos Angels, Vestel Ventures, Şirket Ortağım, Bluecap Ventures, Galata Business Angels ve Keiretsu oldu.

Hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen herkese açık olan BigBang’e başvuru yapmak ise çok kolay. bigbang.itucekirdek.com/kayit/ adresine girerek formu doldurun ve yıllardır hayalini kurduğunuz işinizin başına geçin.

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir